729x90

Leden 2016

V práci jen německy!

16. ledna 2016 v 7:56 | Monika Bukáčková |  Vídeň
Před pár dny jsem se v práci ocitla v situaci, která ve mě vyvolala spoustu pocitů. A zeptala jsem se sama sebe, do jaké míry mohou naši zaměstnavatelé kontrolovat naše chování? Kde začíná a kde končí ta hranice toho, co od nás mohou požadovat. Na tuto otázku zatím odpovědět neumím, ale zamyšlení rozhodně nezaškodí.

Má proměna v čase

14. ledna 2016 v 8:00 | Monika Bukáčková
Ti, kdo mě znají ví, že často a ráda měním svůj účes. Barvu, střih, prostě všechno. Chvilku jsem kudrnka, pak zas na rovno. Bez ofiny i s. Dlouhá, krátká, výrazná i přirozená. Zkusila jsem už všelicos. Bohužel nejsou všechny mé proměny zaznamenány, jelikož se dějí tak často a s relativně malým odstupem. Zde je ale přehled "jak šel čas" za posledních pět let.

Jak odpůrkyně běhu běhat začala

12. ledna 2016 v 8:00 | Monika Bukáčková
Co si vzpomínám, nikdy mě aktivita zvaná "běh" nebo "jogging" nelákala. Měla jsem pár pokusů ještě na gymplu, kdy jsem byla posedlá sportem, ale nic jsem na tom bezcílném pobíhání mezi ulicemi Brna neviděla. Fakt ne. Raději jsem si zašla na squash, do fitka, na volejbal, plavat, bruslit, zumbovat, aerobikovat, cokoliv, jen ne běhat. Ale jak se říká, níkdy neříkej nikdy.

Rok plný změn

10. ledna 2016 v 16:50 | Monika Bukáčková
A je to tu zase. Starý diář skončil v koši. Kalendář z minulého roku zrovna tak a já si při vyplňování formulářů horko těžko zvykám psát do kolonky "dne" rok 2016. Přelom roku vždy tak nějk vybízí k rekapitulaci toho minulého. K bilancování úspěchů, neúspěchů, špatných i dobrých rozhodnutí a také k pevnému přesvědčení, že příští rok to bude mnohem lepší.