729x90

Nechutný rituál

1. října 2013 v 8:48 | Monika Bukáčková |  Všehochuť
V pondělí se v Pux Pubu konala akce RádiaR, kde se sešli jak ostřílení studenti z řad moderátorů, techniků nebo organizátorů, tak i úplní nováčci jako já a celý náš realizační tým. Akce byla spojena i s přijetím oněch nováčků, což se samozřejmě neobešlo bez nechutného příjimacího rituálu. Bléé.Na požádaní jsem došla už o hodinu dřív, abych trochu pomohla se zařizováním a chystáním na večer. V praxi to vypadalo tak, že jsem popíjela pivo a trhala papírky na bůh ví co. Asi po půlhodině se začali trousit další členové rádia, včetně "staré známé" Emy, se kterou se znám už z pohovoru a první porady.

Kecáme, kecáme, popíjíme, trháme lístečky, až se tak hezky stane, že převrhnu svoje skoro plné pivo. A rovnou Emě do klína. Vypukne menší panika, kdy se omlouvám, stydím, sháním sakra po nějaké hadře a snažím zachránit oblečení a kabelky z velké pivní louže.

Nakonec jsem všechno, bohužel až na Emu, vytřela do sucha a byla prohlášena za postrach realizačního týmu. Je li libo zrealizovat nějakou katastrofu, tak víte, na koho se obrátit.

Když se hospůdka pěkně zaplní, ujmou se slova naši moderátoři, aby všechny přivítali a uvedli další body večera. Přijetí nových členů je samozřejmě středobod celého večera, a tak se všichni noví odeberou i se svými talismany (cigarety, náušnice, solničky, přívěsky, zkrátka, co kdo našel) do zadní části hospody, kde nás Kája (moderátorka) abecedně seřadí.

Pak už di nás po jednom volají a vytahují, co si na nás našli na facebooku. Když je vyvoláno moje jméno, projdu uličkou, potřesu si rukou s Honzou Rezkem, kterému tak y předám svůj talisman, a dostanu panáka. Teda "panáka". Je to modré, divné konzistence a předtím jsem přátelsky vyzvána, abych nečuchala a pila. Dám na radu a kopnu to do sebe.

Takový hnus se snad ani nedá popsat slovy. Co byste taky čekali od octa smíchaného s trochou vodky s potravinářským barvivem. Ještě fotka na památku, dokud mám v puse tu nechutnou pachuť a modrý zuby. Krásná fotka. Ta pachuť mě pronásledovala celý večer a ještě ráno po probuzení jsem z ní měla husí kůži.

Potom nás čekalo hledání talismanů, kdy jsme se seznámili s dalšími vedoucími a pak už louční (alespoň z mé strany). Už se ale těším na naši čtvrteční poradu. To bude zas sranda :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Fido Fido | Web | 1. října 2013 v 11:46 | Reagovat

Ouu :D ukážeš nám fotku? :D

2 Čerf Čerf | E-mail | Web | 1. října 2013 v 18:59 | Reagovat

Automaticky se mi při čtení zkřivila pusa :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama