729x90

LŽŠ: Sbohem a možná za rok na viděnou

29. srpna 2013 v 16:06 | Monika Bukáčková |  Všehochuť
Místo vstávání v sedm jsme si dnes nařídili budíka ještě o hodinu dřív. Musíme totiž sbalit své saky paky a vyklidit pokoj. Je to tak. Týden utekl jako voda a před námi je poslední den, poslední společné posezení, poslední host a poslední jídlo v hostinci. Tak s chutí do toho.


Krátce po sedmé jsme naložili kufry do auta našeho pořadatele Milana Pilaře a nechali je dovézt k centru Vysočina, kde jsme se celý týden mordovali s reportážemi, články a rozhovory. Po snídani jsme se všichni úplně naposledy sešli na radnici, kde své celotýdenní snažení prezentovala skupina TV a Rádio.

Po vyslechnutí rádiových reportáží a zhlédnutí těch televizních jsme konečně měli tu čest spatřit VIP osobnost, která nám byla až do včerejšího večera neznámá. S milým úsměvem a okamžitou nabídkou vzájemného tykání před nás předstoupil Honza Musil a potýkal se s našimi dotěrnými dotazy.

Řeč přišla na jeho moderátorské začátky, kdy se přes loutkařinu a kuchařinu propracoval až na moderátora Áčka nebo Sauny, a i na jeho nejkrušnější a nejzábavnější hostorky coby moderátora na televizi Prima. Velmi příjemné a sympatické povídání však rušil náš hlad a tak jsme se asi za hodinu vydali na slibovaný raut do hostince.

Tam už pro nás byl přichystaný stůl, ale než na něj obsluha začala nosit jídlo, vyhlásili lektoři Eva a Papuč nejlepší účastníky letošní Letní žurnalistické školy. K mé velké radosti mě Papuč vybrala za tým Tisk a já si tak odnášela igelitku plnou reklamních předmětů, knih a dalších (i sladkých) odměn.

Pak už jsme se ale všichni vrhli na švédský stůl s kuřecími řízečky, těstovinovým salátem, bylinkovou bagetkou a dalšími mňamkami, které nám opravdu bodly. Za několik minut zbyly na stole pouhé zbytky a my si začali uvědomovat brzké loučení. Někteří to brali s nadhledem a statečně, jiným ukápla i slza. Já s Barčou, která měla stejně jako já cestu do Brna, jsme se rozloučili jako první.

Náš největší dík patřil organizátorovi celé akce Milanu Pilařovi a po něm i lektorce Papuč, která nám celé psaní ulehčila a zpříjemnila. Bez našeho celého týmu by to ale taky nebylo ono! Tímto děkuji všem, kteří se zasloužili o ten nejlepší týden a nejlepší skupinu celé LŽŠ. Díky Wendy, Niky, Teri, Baru, Veru, Teres, Kiki, Sidka a Ajka! A samozřejmě i své spolubydlící Míši. Bez vás by to nešlo. Snad všechno klapne a zase se sejdeme příští rok.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 29. srpna 2013 v 22:12 | Reagovat

Gratuluji ke všem úspěchům i sladkým odměnám :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama