729x90

První pracovní den v novém roce

9. ledna 2013 v 11:21 | Monika Bukáčková |  Erasmus
Hned druhý den po mém příjezdu de Regensburgu mě čekal opět pracovní proces. Byla jsem víc nervózní než poprvé. Možná to dělal strach z bavorštiny po delší odmlce a nebo můj třes rukou zavinil nadbytek kofeinu. Kdo ví.


Hned z kraje jsem pánovi místo mléčné kávy připravila pouze mléko, dala hrníček na špatné místo v kávovaru a nestíhala doplňovat zásobu piva. Po pár hodinách jsem ale naštěstí získala starou jistotu a všechno pak šlo hladce.

Nevím, jestli si lidi dali do nového roku předsevzetí být milí a štědří na pracovníky fitnescenter nebo můj úspěch zapřičinila nová barva na vlasech, ale tringeld se ten den jen hrnul. Mnohým možná přišlo líto chuděry české holky, která se pachtí za barem a některé třeba okouzlil můj úsměv, který se snažím vždy udržovat.

Vyfasovala jsem konečně mikinu s logem BOX FIT (ta se hodí, protože tričko jsem nechala v Česku) a naoplátku na mě čekal úklid kuchyně. Narozeninová oslava, která se ten den konala, se nepříjemně podepsala na troubě a pečícím plechu, který jsem od mastnoty skoro nemohla vydrhnout. Motivací mi ale byla výplata za minulý měsíc, kterou mi těsně před tím dal mladší, srozumitelnější šéf.

Po deváté jsem konečně zústala ve fitku sama a mohla se v klidu pustit do úklidu, počítání kasy a větrání. Tentokrát jsem si dala obzvlášť záležet, protože rozhovor s nesrozumitelným šéfem z prosince bych nerada opakovala. No jo, když někdo zapomene doplnit vodu do sauny je to katastrofa prvního stupně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama