729x90

První pracovní den

12. prosince 2012 v 7:49 | Monika Bukáčková |  Erasmus
V neděli mě čekal můj první pracovní den, kdy ležela veškerá odpovědnost na mě. Žádný šéf, žádný trenér, žádná Julie, jen já a celé fitko. Proto jsem taky chtěla přijít s dostatečným předstihem, aby bylo všechno tip, ťop. Jenže...


Fitko se otvírá v deset a já jsem chtěla být na místě půl hodiny předem, abych stihla udělat vše, co je třeba, proto jsem vyrazila už v 8:45, aby se mi nestalo, že mi v neděli ujede spoj. Smolík. Autobus mi profičel před nosem a další jel za půl hodiny. To bych neměla šanci stihnout. No co, půjdu pěšky.

Po patnácti minutách velmi rychlé chůuze jsem došla na nádraží. Ani jsem se nemohla radovat ze svého rekordu, protože jízdní řád ukazoval první spoj až za 15 minut. Teď mi nezbývalo než čekat. Pěšky už bych neušla ani krok.

Časově mi to však vycházelo, že na zastávce, od které je to chůzí k fitku deset minut, budu V 9:40. No, tak si dáme po ránu malý sprint. Jakmile se otevřely dveře vyrazila jsem pravidelným tempem směr fitko. Bohužel mi můj elán nevydržel ani 500 metrů, protože jsem pak lapala po dechu a nemohla se vydýchat.

Nakonec jsem přišla patnáct minut před otvíračkou. Jenže mi nešel ani za boha strčit klíč do zámku. Po několika vteřinách boje jsem si uvědomila, že se snažím odemčít klíčem od koleje a tak jsem si zároveň oddychla a i nadávala.

Teď honem, lavičku ven, zapnout počítače, klimu, vyvětrat, vypnout venkovní osvětlení a tvářit se, jakože vím, co dělám. Až na pár drobností jako pozavírat dvěře v pánských šatnách v horním patře nebo zapnout saunu (což jsem pak napravila), jsem všechno ve shonu zvládla.

První návštěvník samozřejmě přišel už před desátou a já si o půl 11, kdy se všichni nadšenci už nahrnuli do tělocvičen, mohla konečně dát kávu a uklidnit mysl.

Příště si radši pořádně prohlídnu jízdí řády, protože tohle už nechci opakovat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama