729x90

Konec trápení, už jen to bydlení

14. prosince 2012 v 15:41 | Monika Bukáčková |  Erasmus
Moje žádost o prodloužení pobytu byla přijata už dávno, ale pořád nebylo jisté, zda mi bude přiděleno stipendium nebo ne. Z toho důvodu jsem od začátku hledala práci, která by mi trochu vypomohla v případě, že bych byla odkázána na vlaastní zdroje. To se sice povedlo, ale nejistota zůstávala.


Před několika dny však mému čekání nastal zcela jasný konec. Mail od mé koordinátorky na centru zahraničních studií mluvil jasně: "[...] na základě provedené revize rozpočtové situace vám sdělujeme, že budeme moci finančně podpořit žádosti o prodloužené pobyty v programu Erasmus pro akademický rok 2012/2013."

Ani si nedokážete představit vlnu štěstí, úlevy a radosti, která mě zaplavila. Ihned jsem musela sdělit rodině a Milému, že nebudu muset vybírat odpadky a žebrat v kampusu o kus žvance. Mail pokračoval a utvrzoval mě v tom, že se to skutečně děje.

"Pokud vám bylo prodloužení již schváleno, zatím jako zero grant, s proplacením tohoto pobytu automaticky počítáme." Hned dám vědět kamarádkám z MU, že si nemusí dělat hlavu s financováním. Stipendium nám všem zachránilo zadek a mnohým i šanci si to tu prodloužit.

Teď už jen taková malá drobnost v podobě nalezení nového bytu na jarní semestr. Prostě jen takový menší detail, který se při troše štěstí vyřeší sám. Anebo ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama