729x90

Návštěva skončila a všechno (bohužel) při starém

15. listopadu 2012 v 20:09 | Monika Bukáčková |  Erasmus
Po téměř týdnu skončila úžasná doba, kdy jsem zase byla konečně se svým Milým a mohla trávit čas jako normální pár. Jenže, všecho hezké jednou skončí a tak jsem Milému dnes v dopoledních hodinách s těžkým srdcem musela zamávat a vrátit se zase do studijního kolotoče.


Bylo super zase vidět svého Milovaného a stejně super bylo pomalu přicházet na to, co s sebou všechno přivezl. Jeho maminka, moje maminka a jeho babička si totiž hromadně usmyslely, že v Německu zřejmě umírám hlady a pořádně mě (nás) proto zásobily.

Řízky od mamky a babičky, bramborový salát, rybí pomazánka, vajíčková pomazánka, štrůdl, mikulášská nadílka, konzervy s tuňákama, zimní bunda, zimní boty a další a další věci se pomalu sypaly z přeplněného kufru. Bohužel byla většina jídla ne zrovna trvanlivé povahy, a tak na nás oba čekal nelehký úkol.

Všechno jídlo, u kterého hrozilo brzké zkažení, jsme během víkendu museli chtě nechtě spořádat. Do toho se nám jaksi zapletla čokoláda, sněhulky, antiperle a další sladkosti. Ty omezené datum spotřeby sice nemají, ale jejich vnitřní hlásek nás velmi usilovně volal.

V sobotu jsme horko těžko překonali pocit naprostého přežrání a lehkou nevolnost a vydali se na oblídku města. Já jsem se vtělila do role průvodce a MIlému ukázala všechny pamětihodnosti, které v Regensburgu jsou. Když jsme se podívali jak k Domu, tak k Steinerne Brücke, moc toho k vidění už nebylo a tak jsme si udělali hezkou procházku.

Další dny jsme kvůli špatnému počasí a stoupajícímu pocitu naprostého přežrání trávili převážně u sledování filmů a občasných procházek (jedné procházky) a závěrečné večeře v italské restauraci (ke konci týdne už došly zásoby od maminek, tak jsme se museli uchýlit k restauraci).

Čas ale nehorázně utekl a chvíle loučení nastala dřív, než by se nám oběma líbilo. Bohužel se však nic nedá dělat. Utěšovat se můžeme jen pocitem, že za měsíc a půl si spolu užijeme vánoční prázdniny. Mezitím však čas zápočtů, děsivé četby, seminárek a domácích úkolů. Aspoň nám ten čas hezky uteče :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Říjnová Říjnová | Web | 18. listopadu 2012 v 13:57 | Reagovat

Taková nadílka... mňam! Včera jsem mluvila s mamkou a sdělila jí, že bych chtěla adventní kalendář, povídala, že už ho má nachystanej, tak snad taky něco dostanu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama