729x90

Bowlím, bowlíš, bowlíme na Bowlingabendu.

30. listopadu 2012 v 23:20 | Monika Bukáčková |  Erasmus
Po úspěšně odprezentované přednášce a vyčerpávající diskuzi na téma mediální etika jsem se rozhodla si dopřát trochu zábavy a jít si zahrát s ostatními erasmáky bowling.


Na zastávce jsem se sešla s Janette alias Lunou a vyrazili jsme k blízké koleji a bowlingovému klubu. To bych to nebyla já, abych zase nedorazila první. Tak jsem se aspoň usadili a já se přihlásila za barem jako teoretická uchazečka o práci. Člověk musí rozhazovat sítě neustále no ne?

Po chvilce však dorazil první člen ISNR klubu, sdělil nám své názory na Českou republiku jako an zemi ve východní Evropě (!), pokusil se několikrát neslavně vyslovit Janettino jméno a poučil nás o německé gramatice. To už tu však byla celá parta a šlo se na to.

Nejdříve obuv. Klasické bowlingové boty mi, jako většinou, nepadly. Jedna bota jakš takš ušla, ale druhá jakoby byla o číslo větší. No tak co, kdyžtak se půjdu klouzat. Rozdělili jsme se do týmů. Já jsem nakonec skonšila s Janette, Katkou, Zdenkem a členy klubu Gregorem a Danielem.

Hned na začátku dostalo chlapské ego zabrat během mých prvních úspěšých hodů, které však velmi brzo vystřídalo podprůměrné skóre. Jako celkový outsider však skončil nejurostlejší člen skupiny, Gregor, který svým stylem, levý žlábek, pravý žlábek, moc bodů opravdu nenahrál. lepší to nebylo ani na Czech style, po druhém pivu.

Každopádně zábava byla výborná, ale únava se dostavila rychleji, než bych plánovala. No jo, on se ten spánkovej deficit vždycky jednou objeví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama