729x90

Velká příprava začala

22. září 2012 v 11:30 | Monika Bukáčková |  Erasmus
Všechno podepsáno, schváleno a konečně nastal čas si začít rozmýšlet, co budu v příštích peti měsících potřebovat. Odjezdu předcházel nákup teplého oblečení, zimních bot a dalších drobností jako je kosmetika.


Po delším přemýšlení se však objevují stále další a další věci, které nezbytně potřebuji a které zaberou ohromné místo v kufru/kufrech. Velkou otázkou zůstává nádobí. Ze zkušenosi bývalých Erasmus-studentů jsem odhodlána si vzít nejdůležitější kuchyňské vybavení s sebou. Pánvička, hrky, příbor, hrnec a další maličkosti mi zaberou tak vzácné místo v cestovním kufru, ale co naplat.

Další ožehavou otázkou bylo téma žehlení. K prádelně budu samozřejmě mít přístup, ale ani sovo nepadlo o místě pro žehlení. Mé dotěrné otázky bývalé studentce mé obavy potvrdily. Pokud však nebudu mít žehličku, můžu si na sušičce nastavit určitý program a prádlo budu mít téměř rovné. Hmm, super.

A takových věcí den ode dne přibývá. Nakonec já, která jsem zvyklá cestovat jen s batohem a poloprázdnou taškou, potáhnu nejméně dva napěchované kufry, které budou řinčet nádobím. Ještě se můj Milý obětuje a zaveze mě i moje zavazadla na místo určení autem. Už se vidím, jak bych všechno táhla autobusem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Říjnová Říjnová | 26. září 2012 v 23:11 | Reagovat

Co se nádobí týká, můžeš si ho tam za poplatek "pronajmout", alespoň o hrncích to tam tak stojí. Ale já je táhnu taky s sebou. Ale už jsem zvyklá ze stěhování na koleje, to se člověk až diví, co všechno tam v průběhu semestru dotáhne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama