729x90

Záhadný balík aneb Jak jsem si osladila život

2. srpna 2012 v 12:04 | Monika Bukáčková |  Au-pair
Za tu dobu, co jsem tu, jsem odeslala spoustu pohledů, jeden vzkaz v láhvi a dokonce i doporučený dopis. Ani ve snu by mě však nenapadlo, že dostanu na oplátku něco já (kromě dlouho očekávané karty). A nebyl to jen tak ledajaký dopis, ale dokonce BALÍK!


Po vysávání celého domu jsem se svalila do postele, že si hodím skype s Milým. V tom slyším Benjamina, jak mě volá. Bože! Copak jsem zapomněla vysát nějaký skrytý kout? Místo výtky však na mě vysmátě kouká a tvrdí, že mi něco došlo. Nechápavě koukám a tvrdím, že to musí být omyl. Podává mi balík a přesvědčuje mě, ať se podívám na adresu odesílatele.

V tom okamžiku se mi rozzáří oči, ujedou koutky a zaplaví mě vlna nepochopení. Co mi může ten můj pakiš asi tak posílat. Trhám papír a rozeznávám krabici od bot. Na chvíli mě polije studený pot, že mi poslal nazpátek balík, který jsem mu nechala v Brně jako překvapení. Myšlenka však naprosto postrádala logiku a tak pokračuji v rozbalování.

"Šťastné výročí!" Do očí se mi hrnou slzy a já si prohlížím papírovou růži, lístek se vzkazem a balení mých nejmilovanějších bonbonů. Višně v čokoládě. Mazlím se s krabicí jak malé dítě a prohlížím si vše zas a znova. Balík přišel sice o několik dní dříve, ale o to bylo mé překvapení a zmatení větší.

Tyto maličkosti a snaha, kterou musel můj Milý vynaložit, aby našel adresu, kde bydlím, a hlavně, aby poskládal tu dokonalou papírovou růži, mě neuvěřitelně zahřála u srdce. Méně hřejivý pocit jsem však zažila, když jsem celou krabici bonbónů spořádala najednou a měla z toho břichobol dalších pár hodin. Stálo to ale za to!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jeli byste do zahraničí jako au-pair?

Ano
Ne

Komentáře

1 ileana ileana | Web | 2. srpna 2012 v 12:24 | Reagovat

^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama