729x90

Bojový plán je u konce

11. srpna 2012 v 9:00 | Monika Bukáčková |  Au-pair
Tak hotovo. Plán cesty namyšlen a já konečně můžu zase volně dýchat. Po několika dnech, kdy jsem se krčila nad plány měst, průvodci a googlemaps, mám hotový bojový plán mého/ našeho poznávání Německa.


Jako první zastávku jsem zvolila Berlín s celodenní prohlídkou. Trasu mám naplánovanou tak, aby nám neunikla jediná důležitá památka, ulice nebo socha, která stojí v Berlíně za zhlédnutí. Druhý den se konečně podívám do koncentračního tábora, který jsem už dlouho chtěla navštívit. Po návštěvě Sachsenhausenu zase nasedneme do našeho vehiklu a odfičíme si to směr Drážďany.

První den Drážďan se ponese v podobném duchu jako v Berlíně. Procházková túra po těch nejzajímavějších místech. Druhý den jsem/jsme se rozhodli pro návštěvu národního parku v Saském Švýcarsku a jednu okružní turistickou stezku. Snad nás po tom chození ještě chvíli nohy unesou.

Po (údajně) čtyřhodinové procházce opět nasedneme do vozítka a odfičíme si to do staré známé Prahy. A zde se plán stává tajemným. Pražský program si totiž vzal iniciativně na starosti můj Milý a já jen můžu očekávat neočekávané. Co je mi jasné, je návštěva aquaparku a úžasný závěr našeho tripu s tím nejmilovanějším.
Snad nám to všechno klapne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A.T. A.T. | Web | 11. srpna 2012 v 13:02 | Reagovat

Berlín jsem navštívila, ale dvakrát nadšená jsem z toho nebyla. Ne, že by se mi to vůbec nelíbilo - ale asi nejsou velká města pro mě. Já si prostě nejvíc zamilovala Eckernförde - město snílků a bláznů. Tak to alespon vidím já. Berlín určitě stojí za to, ale já bych tam už podruhé nejela. Je na mě příliš moderní :D (což  se dá čekat, když byl po druhé světové zrekonstruován).Tak držím palce, ať všechno dobře zvládneš/zvládnete

2 bukmon bukmon | Web | 12. srpna 2012 v 9:42 | Reagovat

[1]: Tady moc nejde o to, že bych toužila vidět Berlín, ale spíš je to nejbližší město tady v okolí. A ve spojení s Drážďanama a Prahou si myslím, nebo spíš doufám, že to bude fajn.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama